Bez názvu – 1

Jaké aplikace provedou nastávající maminku těhotenstvím?

Nastávající maminky si těhotenství užívají a rády zkoumají, co se v bříšku právě děje. Miminko každým dnem roste a vyvíjí se, je to vlastně takový malý velký zázrak. Jaké aplikace provedou nastávající maminku celým těhotenstvím?

Aplikace vás mohou připravit na to, co přijde

Kromě toho, že vás aplikace pro vede celým těhotenstvím, napoví, co vás kdy čeká a odpoví na otázky, co obnáší porod nebo šestinedělí, vám taky umožní se na mateřství a příchod nového člena rodiny s předstihem připravit.

Co si budeme povídat, každá žena, která je těhotná poprvé, tápe v těhotenských prohlídkách, neví, proč se dělá právě toto vyšetření a porodu se možná i bojí. Když bude mít v telefonu aplikaci, která jí každý den podá informace o vývoji miminka nebo změnách v těhotenství, určitě se bude cítit o něco jistěji.

Jaké aplikace nastávající maminky využívají?

Aplikací je na trhu spoustu, vybrat si tu pravou může být oříšek. Možná vám ale napoví zkušenosti jiných maminek. Jaké aplikace mezi nimi patří k nejoblíbenějším?

Tip číslo jedna: Jsem těhotná

Free aplikace, která vás seznámí s tím, co se v bříšku děje, jak se vyvíjí miminko a mění vaše tělo. Poradí se zdravou stravou v těhotenství, pomůže vám připravit se na příchod děťátka.

Tip číslo dva: Těhotenství+

Aplikace Těhotenství+ vám přinese rady a články na každý den, vývoj děťátka vám přiblíží díky 3D modelům, které jsou fascinující. Těšit se můžete i na tipy k péči o nastávající maminku, novinky z vašeho těhotenství můžete sdílet i s partnerem nebo někým dalším blízkým.

Víte, že aplikace má i funkci Časovač kontrakcí nebo Počítání kopnutí?

Tip číslo tři: MAMApp

Aplikace vyvinutá odborníky. Přesně tak by se dala stručně charakterizovat MAMApp, jejíž obsah respektuje české standardy péče o těhotné a která vás provede těhotenstvím týden po týdnu.

V aplikaci najdete i vysvětlivky k jednotlivým vyšetřením, můžete si zde vést MAMA deníček, je tu záznamník pohybů plodu i vizualizace plodu podle stáří.

Zdroj foto: databanka

Tip číslo čtyři: Expecting

Aplikace Expecting, kterou si můžete do telefonu nainstalovat, je praktický průvodce těhotenstvím, porodem i šestinedělím. V čem se od ostatních liší? Najdete v ní i články pro nastávající tatínky, jejichž autory jsou většinou zkušení otcové.

Tip číslo pět: Nutriklub+

Bezplatná aplikace do chytrého telefonu nebo tabletu pro všechny maminky, a to nejen ty nastávající. Některé maminky ji možná znají jako Nutrimimi, Nutriklub+ je modernější a uživatelsky přívětivější. Provede vás těhotenstvím týden po týdnu, můžete v ní sledovat svou hmotnost nebo chatovat s odborníky na těhotenská témata. Těšit se můžete také na odborné články podle stáří miminka i záznamníček kojení nebo záznam růstu dítěte a mnoho dalšího.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *