Bez názvu – 1

Je to ten pravý?

Poznala jste muže, který vypadá, že by to mohl být TEN na celý život? Hned jak jste ho uviděla, řekla jste si, ano to může být on? Když jste s ním chvěje se Vám tělo, koktáte, hlas se Vám třese a hrozně ráda se ho dotýkáte? I přesto, že Vám instinkt napovídá, že je to skutečně on, je dobré mít se trochu na pozoru. Pokud opravdu hledáte vztah a ne flirt na jednu či více nocí, je dobré položit si sama sobě několik otázek.

Komunikuje s Vámi?

Ve vztahu je dobrá komunikace jedním z nejdůležitějších faktorů, že je vztah stabilní a má budoucnost. Všímejte si, zda je Váš vysněný muž ochotný s Vámi probírat i důležité a osobní věci. Je žádoucí, aby se sám zajímal, aby Vás vyslyšel a naopak, aby i on sdílel své pocity, starosti a touhy. Komunikace není o běžném tlachání, ale vzájemném respektu, o plánování, o svěřování.

Zamyslete se, zda s Vámi dotyčný probírá nějakou společnou budoucnost, zda plánuje, sní. Pakliže jste takový okamžik nezpozorovala, je něco špatně? To se musíte zeptat partnera, zeptejte se, co očekává, jakým směrem plánuje svůj život. Někteří muži jsou pouze pohodlní a nechávají iniciativu na ženě, ale jsou muži, kteří ani neplánují rodinné nebo trvalé soužití ve dvou. Jsou zrovna spokojený a dál věci neřeší, ale takového vy přeci nechcete?!

Respektuje Vás

V partnerském vztahu je důležitý respekt jako v poháru zmrzlina. Je důležité, aby dva partneři, i přes nesouhlas respektovali názor druhého. Můžete si myslet své, ale nikdy neshazujte názor druhého. Partner by měl vyhledávat kompromis a neprosazovat pouze názor svůj. Právě partner by měl být ten, kdo Vás vyslechne, poradí a nikdy neodsuzuje.

Má Vás rád takovou, jaká jste

Budíte-li se s pocitem, že musíte ihned vyrazit do koupelny dřív, než se zbudí ON, abyste se stihla nalíčit a učesat, je něco špatně. Váš milovaný Vám často opakuje, že jste nenalíčená, nevhodně oblečená, nebo dokonce, že máte kilo navíc? Utíkejte. Věřte, že takového chlapa nechcete. Vztah s takovým mužem Vám ubírá na sebevědomí. Za chvilku nejste sama sebou a na okolí působíte nevyrovnaně. Žít v neustálém strachu, že je něco na Vás špatně přeci nechcete.

Není dokonalý a netají to

Kdo z nás dokonalý je? Ani od sebe ani od partnera nečekejte dokonalost. Pakliže chlap dokáže poukázat na něco, že neumí nebo přizná, že mu něco nejde a dokonce vyřkne, že něco zkazil je to na dobré cestě. Chlapi, kteří své chyby tají jsou pokrytci. Toho pana dokonalého někdy překvapte a zjistíte, že také není dokonalý. Něco neumět není chyba. Špatné je, hrát si na někoho kým nejste.

Na veřejnosti se k Vám chová stejně jako doma

Tahle poznámka je velmi výstižná. Ať už se k Vám mezi lidmi chová slušně a s láskou a doma jste pro něj spolubydlící. Nebo Vás v soukromí obklopuje dary, polibky, nešetří lichotkami a mezi přáteli se Vás nezastane, neobejme nebo dokonce poníží. Jsou obě možné varianty špatné. Vypozorujte, jak se k Vám chovají jeho kamarádi, pakliže jsou k Vám lhostejní, je možné, že Vás před nimi pomlouvá. Je neupřímný.

Má dobrý vztah s Vaší i jeho rodinou

Rodina. Především úzký okruh jako jsou rodiče a sourozenci bývá dobrým ukazatelem o partnerově povaze. Pokud udržuje dobrý vztah se svými blízkými, akceptuje je, pomáhá jim, vyslechne si je a z návštěvy odchází s dobrou náladou je vše v pořádku. Důležité je i jak mluví o Vaší rodině.

Váš sex je boží!

Velmi důležité. Blízký intimní kontakt ke společnému životu patří. Je zapotřebí, aby uspokojení bylo vzájemné, stane-li se, že jeden z partnerů se v posteli necítí, není uspokojená jeho touha a očekávání dlouho radost ve vztahu nevydrží. Dochází k postupnému odcizení. Nečekejte, že první Váš sex bude stoprocentní, dokonce ani druhý, třetí. Velkou roli hraje stres, prostředí, vaše povaha a bezprostřednost. Někomu zkrátka trvá, než se zbaví zábran, strachu a uvolní se. Rozhodně je důležité si postupně říci, co se Vám líbí, co máte rádi. Možná Vás překvapí jaké touhy Váš partner má a budete sama nadšená z nových věcí.

Smysl pro legraci a pohodu

Ačkoliv se najdou jedinci, kteří vyhledávají adrenalin tak většina lidí hledá ve vztahu vyrovnanost, klid a pohodu. Kdo by se chtěl vracet domů k někomu, kdo je neustále ve spěchu, nervózní a netrpělivý. Život je přeci krásný ve dvou, s pozitivně naladěnou osobou než s mrzutým sucharem. Ten pravý dokáže rozlišit, kdy je vhodné raději mlčet a kdy si může dovolit nějaký ten žertík. Ten pravý s Vámi dokáže posedět večer u televize a pomůže vytvořit tu oázu klidu. A zároveň ten PRAVÝ Vám dokáže udělat v hlavě ten správný láskyplný zmatek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *