Bez názvu – 1

Lázně v době těhotenství jsou k nezaplacení

Nemusíte být milovnicí lázní, ale odpočinek si zaslouží každá žena. Zvláště během těhotenství je důležité, aby nastávající maminka žila zdravým životním stylem a vyhýbala se stresu.


Pokud tedy se nacházíte v očekávání a vybíráte letošní dovolenou, zkuste se zaměřit na lázně. Výhodou oproti moři je, že jste stále nablízku své rodinně a lékařské péči na kterou jste zvyklá. Zvláště ve vysokém stádiu těhotenství můžete tyto věci ocenit.


Jak vybrat správné ubytování?
S ubytováním si nemusíte dělat starosti. Každý hotel nabízí své služby na webových stránkách, a tak se jednoduše dočtete, vše potřebné. Zamyslete se pouze nad tím, co by vaše ubytování mělo splňovat.
Pokud vyrazíte do lázní s rodinou, můžete využít nejen léčebné procedury, ale také okolní krásy přírody. Velmi atraktivní jsou Mariánské lázně, které nabízejí širokou škálu aktivit. Můžete navštívit místní muzeum, zpívající fontánu, kolonádu nebo můžete zavítat na stezku do Slavkovského lesa. Děti zabavíte na stezce v parku, který se nachází u hotelu Krakonoš. Čeká je tam Sochařský ráj.


Vydáte-li se do lázní pouze s partnerem, je možné využít wellness pobyty. Při těchto pobytech nahlaste své těhotenství a domluvte si individuální procedury, které vašemu miminku neublíží. Mnoho hotelů vlastní bazén, který určitě využijete.


Během cestování a dovolené nezapomínejte mít stále u sebe těhotenský průkaz. Ve vyšším stádiu těhotenství dokonce mít s sebou tašku do porodnice a příslušné formuláře.