Bez názvu – 1

Pěkně se kulatím

Venku sychravo, občas zaprší, alespoň pro nás těhotné vydařené počasí. Neustále je mi teplo, hůře se mi dýchá. V noci spím jedině s otevřeným oknem. Ranní teploty teda nic moc, malá už nosí čepičku a podšitou bundičku, ale já? Copak něco z šatníku zapnu přes břicho? Dnes má přijít manželovo maminka, slíbila mi, že mi půjčí svůj kabát, tak snad mi padne.

Těhotenské oblečení?

Tak toto oblečení moc nenakupuji, snažím se využít maximálně svůj aktuální šatník s myšlenkou, že si po porodu koupím věci nové. Praktikovala jsem to tak v prvním těhotenství. Těhotenská móda je sice pohodlná, ale dost drahá. Mám těhotenské džínové kalhoty, sukni a dvoje šaty. Zbytek co mi padne z šatníku. Je mi líto utrácet peníze, za něco, co potřebuji pár týdnů. To si raději po porodu udělám radost a pořídím nová trika a šaty.

Myslím, že jsem jedna z těch maminek, která si fotí rostoucí bříško snad každý týden. Baví mě sledovat na fotkách změny. Přijde mi, že oproti holčičce mám krásné kulaté bříško, možná i tím, že jsem jinak hubeňour a bříško je jediné co mám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *