Bez názvu – 1

Květiny do porodnice

Narození dítěte patří k nejdůležitějšímu mezníku života každého z nás. Každý novopečený tatínek, ale i další rodinní příslušníci tak hledají co nejvhodnější dárek, který by mohl věnovat ženě k narozenému miminku. Jakýmsi předskokanem každého nezapomenutelného dárku však bývá květina. Přečtěte si, jakou kytku vybrat do porodnice, která mamince vykouzlí úsměv na tváři!

Na instagramových fotkách často vídáme šťastné maminky na porodním sále s květinami.
V některých českých porodnicích však tento dárek nemají příliš rádi, protože výrazná aromata některých květin mohou způsobit alergie nebo bolesti hlavy dětí i maminek. Jsou však i porodnice, které vládnou přátelskou atmosférou a po dohodě se sestrami můžete rodičce květinu do porodnice klidně donést!

Je však při tom všem shonu pro vás téměř nemožné bezpečně zaplout do květinářství a vybrat tu nejvhodnější květinu? Žádný problém! Pro všechny, kteří zápasí s časem a přesto chtějí vybrat tu nejkrásnější květinu je tu rozvoz květin.  Na https://www.kvetinyonline.cz/ můžete vybírat opravdu nádherná kvítka a dodáním si již hlavu lámat opravdu nemusíte.  

O takovém květinářství snilo několik našich maminek
i babiček. Květinu si zde můžete vytvořit přímo podle příležitosti a nebo nechat pracovat svou fantazii
a namixovat si tu svou – originální. Nezatíží vás tak převoz květiny v autě nebo dopravou, kde by kvítka mohla rychle ztratit svou čerstvost. Nebudete tak muset v porodnici rozbalovat květinu z pomuchlaného papíru, ale bude přivezena až na místo. No, není to úžasné?

Jaká kytka do porodnice?

Pokud dostanete od sestřiček zelenou, a vy tak můžete směle svou vyvolenou obdarovat květinou už v porodnici, nabízíme několik typů, jak vybrat novopečené mamince tu nejkrásnější.

  • květina pro ženu
  • možná trochu úsměvný název, ale květina „pro ženu“ je vždy vázaná „dokulata“ a měla by být nižší – tedy kratší stonky
  • pozor na aromata
  • stejně jako novorozenci, tak i ženy po porodu mají zvýšenou citlivost na okolní vlivy, vybírejte tedy ne příliš aromatické květiny, které nebudou zbytečně svou vůní zatěžovat. Vyvarujte se tedy takovým kytičkám jako jsou frézie či lilie.
  • kytička pro chlapečka a kytička pro holčičku

není nadto svou květinou vyjádřit i sebe samého, výborným tipem, jak svůj dárek ještě více zkonkretizovat, je namixovat ji tak, aby i sama maminka poznala, že radost z holčičky nebo chlapečka je obsažena i v samém pugétu. Modrá kvítka tak určitě potěší maminku chlapce, stejně jako růžová maminku dívenky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *