Bez názvu – 1

Výlet za sluníčkem

Dnes jsem četla, že Leden patří k nejvíce depresivním měsícům, dnes to ale tak není, venku je sluníčko! Sice pofukuje studený vítr, ale ta energie při pohledu na slunné počasí je znatelná. Musíme ven!

Malá akorát dosnídala svoje oblíbené křupínky s mlékem, manžel je na domečku, snaží se abychom to stihli před porodem. A já už rozmýšlím, kam pojedeme na procházku. Jasně, nedaleko nás já krásný zámek a park! Mám tu suché rohlíky, ale nedávno jsem četla, že se tím kachny krmit nemají, tak je nechám doma, aspoň budou o víkend řízky.

Malá sice chvilku protestovala, chtěla strávit celé dopoledne u pohádek, ale já rozhodně dnes nevařím a už jsme na cestě do parku. Zaparkovali jsme kousek od parku. Na začátku je sice stín, jsou krásně vysoké stromy, ale dál už vidím jak se sluneční paprsky derou mezi větvemi a cesta jen svítí. Nádhera. Uprostřed parku je trávník, v létě se může využít na piknik, občas tu tedy mají koně. Celý prostor je krásně slunečný a já cítím jak mě paprsky slunce hřejí tváře. Přesně tohle jsem potřebovala. Relax a čerstvý vzduch. Malá se směje, kouká na potok, jak voda naráží na kameny.

A já si uvědomuji, jak moc jsem za svoje děti vděčná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *