Bez názvu – 1

Jak originálně oznámit těhotenství svému partnerovi?

Ať už čekáte prvního, druhého nebo klidně pátého potomka, vždycky je to velká událost. Proto vám přinášíme 20 tipů, jak oznámit těhotenství svému partnerovi. Překvapte ho krásnou novinkou zábavným a originálním způsobem. Na jeho reakci tak budete určitě vzpomínat.

  1. Oznamte mu novinku tričkem

Kupte mu tričko, které má na sobě takový nápis, který mu prozradí tu velkou novinu. Např. “Budu táta”, “Jsme těhotní”, “Nejlepší táta na světě”, apod. Nemusí to být jen nápis. Existují i trička s obrázkem, který mluví za vše. A jestli máte jiný nápad na tričko, můžete mu dát vyrobit vlastní a originální tričko podle vašich představ.

  1. Oznamte mu novinku bodýčkem

Kupte bodýčko pro miminko a hezky ho zabalte. Partnerovi pak dejte “menší” dáreček”.

  1. Řekněte mu to knížkou

Trička a bodýčka vám přijdou ohraná? Co takhle knížka pro nastávající tatínky? Např. Knížka “Ahoj, tati”, “Kniha pro tatínky” nebo “Tátovi a taky mámě” a žhavá novinka mu bude víc než jasná.

  1. Schovejte někam těhotenský test

Dejte svůj pozitivní těhotenský test někam, kde víte, že si ho váš partner zaručeně všimne. A jestli nechcete být ochuzené o jeho reakci, schovejte si někam zapnutou kameru.

  1. Napište mu vzkaz na krabici od pizzy

Objednejte si pizzu a na vnitřní stranu víčka napište vzkaz “Jsem těhotná” a těšte se na jeho výraz.

  1. Kupte pár dětských botiček

Kupte dětské botičky a do krabice nalepte na vnitřní stranu víčka pozitivní těhotenský test. Jestli ho chcete ještě víc překvapit, vložte botičky do krabice od pánských bot. Tohle zaručeně čekat nebude.

  1. Ukažte mu fotku z ultrazvuku

Pokud vydržíte s oznámením do první kontroly u doktora, můžete oznámit novinku partnerovi rovnou fotkou vašeho malého zázraku.

  1. Dejte mu sladkosti

Proč byste měla být jediná, kdo bude přibírat? Kupte partnerovi balíček laskomin a dejte mu je se vzkazem “Jestli já mám mít teď pořádný břicho, tak ty taky.” Uvidíte, za jak dlouho mu to dojde 🙂

  1. Upečte dort nebo cupcake se vzkazem

Má rád sladké? Upečte mu jeho oblíbený dortík nebo cupcake a připojte k tomu vzkaz “Už brzy budeš tatínkem.”

10. Nainstalujte mu do mobilu těhotenskou aplikaci

Zkuste mu do mobilu nainstalovat aplikaci, která ukazuje, jak dlouho jste těhotná a nastavte mu tam vyskakující oznámení. Jakmile mu na mobilu vyskočí “Jste právě 6 týdnů těhotná,” bude zaručeně překvapený.

11. Objednejte plínky na jeho jméno 

Jakmile mu přijde balíček plínek, bude zaručeně trošku zmatený. Když bude balíček na jeho jméno, brzy mu dojde, že v rodině bude o jednoho člena víc.

A jak jste oznámili vaše těhotenství svému partnerovi vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *