Bez názvu – 1

Příprava na nového člena

Ještě mám sice čas, ale píšu si seznam věcí, které již mám, a které musím dokoupit. Po dcerce jsem prodala vše růžové, nechala jsem si neutrální oblečky a povlečení. Látkových plen mám dostatek, koupím ještě pár nových do porodnice. Malá měla kapky železa a některé mají flíček. Potřebuji ještě nějakou kosmetiku, i pro mne do porodnice. Pleny velikost 1, pouze dvě balení, brzy jsem dávala dvojky. Určitě pořídím ještě poporodní jednorázové kalhotky, nejlepší věc, kterou jsem měla.

Vzhledem k tomu, že bychom chtěli s miminkem jít už do našeho domečku, nemá cenu připravovat postýlku. Vyprala jsem si dětské oblečky, postupně je vyžehlím. Potom vše uložím do vakuových pytlů. Ať mám vše připravené. Dětskou vaničku, autosedačku vajíčko mám po dcerce, ještě čekám, až se v Tescu objeví zimní kombinézky. Jsem úzkostná matka, která si myslím, že je dětem zima. Takový ten typ mámy, která nosí u sebe neustále čepičku, kdyby začal foukat vítr.

Dnes je pátek, ten s malou milujeme. Večer uleháme k pohádce a pojídáme samé dobroty. Takový krásný večer matky s dcerou. Brzy budu muset rozdělit čas mezi děti. Už teď přemýšlím, jak to ostatní maminky dělají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *