Bez názvu – 1

Začínám 20.týden

Je to jako včera, když jsem si dělala test a ukazovala ho manželovi, najednou jsem v polovině těhotenství. Je to zvláštní pocit, moc se těším, čeká mi 2.screening. Už se těším až toho našeho klučíka uvidím. Včera jsem to nevydržela a koupila jsem soupravu do porodnice, modrou, ale jak se znám koupím ještě dvě. Už se mi podařilo prodat pár tašek věcí po malé, ale dorazila korbička na kočárek. Absolutní průšvih, paní mi poslala korbu s ohnutou stříškou. Psala jsem jí a prej to odesílala v pořádku. Zvláštní krabice byla neponičená. Nevím co teď? Mám chuť to celé vyhodit, ale nový kočárek mi u manžela neprojde 🙁

Jak mi je?

Jak jsem první polovinu nepřibírala na váze, mám za týden + 2 kg, úplně stejné jako s dcerou. První polovinu nic a od 20.tého týdne jsem nabírala 2kg týdně. porodila jsem s plus dvaceti kilo. Ale na mou obranu, do měsíce bylo vše dole.

Už pár dní pociťují pálení žáhy. Velmi nepříjemný pocit, vždy když večer ulehám mám pocit kyselého knedlíku v krku. Tlačí mi žaludek, několikrát za večer vstanu a musím si sednout, pomáhá mi sklenice studeného mléka. Vždy si pak rychle lehnu a usnu, než se mi ten pocit vrátí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *