Bez názvu – 1

Zázrak naplnění – Orgasmus

Píše se o něm všude, mluví se o něm všude, ale stejně ho spousta lidí bere jako věc, o které se na veřejnosti nemluví. Orgasmus přitom patří mezi prokazatelné elixíry mládí.

Co vlastně znamená mokrý orgasmus?

K jeho vyvolání je zapotřebí velmi intenzivní dráždění přední části pochvy. Mluvíme o tzv. ženskou obdobu mužské ejakulace.

Musí být člověk zamilovaný, aby dostál orgasmu?

K dosáhnutí vyvrcholení žádné velké city nejsou k zapotřebí, postačí pokud zafunguje chemie a nějaká přitažlivost k danému člověku. Je spousta jedinců, kteří si užívají nemanželského sexu.

Je ženské vyvrcholení důležité?

Pouze v případě, pokud se snaží žena otěhotnět, díky orgasmu dochází během ovulace k lepšímu uvolnění vajíčka. Tělo ženy je uvolněné a dochází častěji k oplození. Navíc se během vyvrcholení uvolňuje hormon oxytocin, nebo také hormon věrnosti, který pomáhá udržovat pouto mezi partnery

Pomáhá sex s bolestí?

Při uvolnění oxytocinu během orgasmu dochází ke zmírnění bolestí hlavy. Rozmyslete se předem, zda se výmluvám o migréně příště nevyhnete.

Co znamená BREASTGASM?

Je všeobecně známo, že k maximální rozkoši dosáhnou ženy mnohem častěji, věnuje-li se pozornost více místům na těle. Jedná se o tzv. erotogenní zóny. Breastgasm tedy znamená spojení dvou anglických slov, v předkladu je to ňadro a orgasmus. Je vám tedy již jasné, že dochází k laskání prsních bradavek, který vyvolává stejné pocity a vzrušení jako jiné intimní partie.

Kolik kalorií spálím při sexu?

Vezmeme-li v úvahu, že průměrný sex trvá 15 minut a je završený orgasmem, spálíme v průměru 80 až 90 kcal a to se vyplatí !

Je sex stejný v každém věku?

Více jak polovina žen si sex v pozdních letech pochvalují. Uvádějí, že čím jsou starší a znají své tělo je sex lepší a lepší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *