Bez názvu – 1

36. týden – finišuju s přípravami

Porod se blíží závratnou rychlostí a do termínu mi zbývá míň jak čtyři týdny. Tenhle týden jsem vyprala všechno oblečení, dečky, zavinovačky, peřinky,… Připravila jsem si postýlku, všechno vyžehlila, narovnala do skříněk, připravila plínky, no prostě jsem se snažila udělat všechno tak, abych měla všechno připravené, až přijedeme s malým miminkem z porodnice a nemusela se tak honit narychlo hned po porodu.

Také jsem poslala na kontrolu monitory dechu do Jablotronu, odkud monitory mám. Své monitory dechu kontrolují zdarma a člověk má tak jistotu, že používá fungující věc, která může miminku zachránit život.

Také jsem byla na kontrole u doktora, kde jsem zjistila, že jsem během dvanácti dnů přibrala 2,5 kila. Jak to šlo ze začátku pomalu, tak jsem teď začala přibírat vcelku závratnou rychlostí. Teď jsem na váze +12,5 kg. Tak uvidíme, co bude moje konečná váha před porodem. Trošku se toho děsím, ale na druhou stranu vím, že spoustu kil nechám v porodnici a miminko z něčeho přibírat taky musí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *