Bez názvu – 1

38. týden – nervozita stoupá

A je tady týden, kdy jsem rodila svojí první dcerku. Každý mi sice říká, že každý dítě se narodí jinak, ale pro mě je to jakýsi milník a porod tím pádem očekávám každým dnem.

Tento týden jsem byla na kontrole u doktora, kde jsem zjistila, že jsem opět přibrala další skoro tři kilča a jsem na váze plus 15 kilo. Vím, že je většina váhy v břiše, ale i tak je to pro mě prostě VÁHA. Doktor změřil mimčo a odhad váhy je v tuhle chvíli 3 kg. Při prvním těhotenství jsem měla den před porodem odhad váhy taky 3 kg a Emma se narodila s krásnou váhou 3,8 kg. Tak se docela bojím, aby to nebyl stejný případ, ale zase už je to pár let, tak doufám, že se s odhadem trošku zlepšil a ta váha přibližně odpovídá. Na kontrolu si mě pan doktor pozval přesně za dva týdny, takže v den, kdy mám termín porodu. Tak nějak doufám, že už na tu kontrolu nedorazím a do té doby porodím. Tak uvidíme.

Do zabalené tašky do porodnice už jsem si dala všechny papíry potřebné k příjmu do porodnice, kam se chystám. Ještě jsem doladila pár detailů pro miminko doma a objednala novou přebalovací podložku, protože jsem zjistila, že ta, co jsem měla po Emmičce, pěkné zežloutla za tu dobu, kdy byla uložená v krabici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *