Bez názvu – 1

Jak oznámit těhotenství?

Zjistili jste, že čekáte miminko a přemýšlíte, jak tuto skvělou novinku sdělit rodině a přátelům? Moc jsme se s přítelem bavili, když jsme sledovali reakce okolí. Tady je několik nápadů, jak svému okolí předat tuhle novinku způsobem, na který nikdo nezapomene.

Společná fotka

Poproste všechny přítomné o společnou fotku. Připravte samospoušť a postavte se všichni před objektiv. Až budou zbývat poslední vteřiny do cvaknutí fotoaparátu, stačí zakřičet: „Jsem těhotná!“. Všichni se na vás v tu chvíli otočí a foťák akorát stihne zachytit překvapené výrazy vašich přátel nebo rodičů. Také můžete místo fotografie nahrávat a celý tento kouzelný okamžik zvěčnit na video.

Originální dárek

Pokud má někdo zrovna v období, kdy jste se dozvěděla o tom, že jste těhotná narozeniny, můžete situace nápaditě využít. Stačí koupit narozeninové přání, napsat vzkaz, podepsat sebe i budoucího člena vaší rodiny a jako bonus a zároveň důkaz, můžete do přání nalepit těhotenský test. Věřte, že výraz oslavence bude k nezaplacení.

Dětské body se vzkazem

Darujte rodičům dětské body se vzkazem, určitě je tím potěšíte. Na internetu najdete spoustu internetových obchodů, kde prodávají bodýčka s nápisy jako například „Ahoj babi a dědo“. Pokud si z nabízených nevyberete, některé vám obchody určitě udělají i vzkaz na přání.

Pohádková knížka

Jednoduše darujte svému blízkému dětskou knížku s věnováním, kde bude vzkaz: Abys měla z čeho číst pohádky, teto“ a kouzelný okamžik je na světě.

Koláček štěstí

Všichni z filmů určitě známe koláčky štěstí, ve kterých je vždy na papírku nějaký „hluboký“ vzkaz. Ale představte si, když si takové upečete doma podle internetového receptu a necháte je rozbalit své přátele, kteří v nich najdou papírek s novinkou o novém členovi vaší rodiny.

Výherní los

Taktéž jako dětské body koupíte tyto losy na internetových obchodech. Tímto způsobem můžete oznámit těhotenství například rodičům, nebo i kolegyním v práci. Po setření uvidíte na tvářích úsměvy i když obdarovaní nevyhrají žádnou peněžitou výhru.

Jak jste těhotenství oznámili těhotenství vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *